Ou tú

12. srpna 2007 v 20:37 |  ~ Pouhej klam? ~

Volá:Neznámý volající
Přijmout: Ano x Ne

A pořád dokola..Si asi myslí,že mam náladu mluvit s někym,kdo se schovává za anonymitu?!Ne.Jestli někdo něco chce,tak ať si to se mnou vyřídí ,,tváří v tvář".
Jo,vadí mi ty anonymní telefonáty a zprávy,ale zas na druhou stranu,kdyby se někdo nesmělej a hezkej timhle způsobem odvážil oslovit mě,tak horní řádky beru zpět :-)
Pořád mě zvonil telefon,skákal mi na stole nebo mi rušil poslech rádia,ale vypínat to kvůli jednomu blbci...!

V sobotu jsem ponocovala a plánovala si pořádně se vyspat,protože jednak jsem potřebovala akutně něco dořešit a zabralo to dost času a sil a pak,tak jsem byla unavená neustálým sledováním mobilu a potvrzováním obsazovacího tónu.Když už se mi podařilo jít si ve čtvrt na čtyři ráno lehnout,nespala jsem ani třičtvrtě hodiny a milej neznámej po mně zatoužil znova.Jo,to víš,že jo!!Obsazovací tón a spala jsem dál.
Najednou šílenej rachot.Zvonil mi zas telefon a jelikož ho mam v dřevěnej dutej skříňce a zapnutý vibrace,bylo to úplně příšerný.Postřehla jsem,že už se rozednívá a jelikož jsem byla už pořádně naštvaná,rozhodla jsem se zjistit,co mi v tenhle nelidskej čas neznámý volající potřebuje.
Vzala jsem to a vynasnažila se bejt milá: ,,...sim..." Jak jsem byla rozespalá,selhal mi hlas a první slabika se někam ztratila. ,,Dobrý den,u telefonu O2 Telefonica..." A takový ty formality kolem toho..Ta nemožně zpomalená ženská se mi představila a tim svým klasickým operátorským hlasem mi začala vysvětlovat něco o tom,že shání nějakýho Aloise nevim jak dál,protože mu potřebujou něco doručit.(S odstupem času si říkam,že asi řikala telegram?!!)Snažila se sice mluvit příjemně a svěže,ale nebyla na tom o moc líp než já.)Začalo mi hlavou šrotovat,co je to za blbost.O2 mi už celej víkend volají pod utajeným číslem,chtějí někomu vyřídit nějakej telegram a ten někdo se mnou nemá nic společnýho.Vůbec jsem neměla náladu s ní něco rozebírat a tak jsem jen nezdvořile hlesla:,,Neznam."Začala mi něco vysvětlovat,že už ho tři dni nemůžou sehnat.Ta drzá ženská se mě ještě zeptala,jestli to nemůže bejt nějakej můj příbuznej?!Jak se mi může vůbec na takovou blbost ptát,vždyť tam snad mají jména u uživatelskýho účtu?!! ,,Ne,neni to příbuznej." ,,Dobře,nezlobte se,hezký den a nashledanou.",,Nic se neděje,nashle."
Ukončit tuhle šílenost a šup s mobilem do skříňky..Ne,ne..Sakra kam sem ten telefon hodila..Á,tady je.. 7:17 Nu mě trefí..Lepší čas si vybrat nemohli.. :-/
Šokovaná předešlou událostí sem ani nemola znova usnout..Podívala jsem se jenom na dveře,který jsem měla vyjímečně zavřený a přemejšlela,jestli má cenu jít budit ségru a oznámit jí,co se mi právě stalo..Nee,necham jí spát..Řeknu jí to ráno,času dost... ;-) ještě chvíli jsem koukala do stropu a pak to zkoušela zas dospat..
Nespala jsem ani hodinu a půl a Neznámý volající volal zas.Sakra co zas chtějí??Mi jako volají,že už pana Aloise našli??!Ať si trhnou nohou,nejsem na ně zvědavá.Ještě jsem zkoušela usnout,ale už bylo moc velký světlo a pak,tak do půl hodiny telefonát znovu.Už sem byla fakt naštvaná,vylezla z postele,obsazovací tón,a šla se nasnídat.Dole jsem se samosebou pochlubila zbytku rodiny..Nezdálo se jim to,taky souhlasili s těma jménama u účtů..
Za pět minut znova..Obsazovací tón,nebudu si kazit snídani a pak,s plnou pusou bych jim toho moc neřekla :-) Až zavolá znova,pokecáme...
Poté jsem se rozhodla o tom říct ségře podrobnosti:,,Dneska ráno jsem mluvila s tim Neznámým volajícím.Volali z O2..Divný..Chtěla jsem ti to říct hned po telefonátu,ale nechala jsem tě spát..A koukni,v kolik volali hodin....."A začala jsem projíždět přijmutý hovory..
Myslela jsem,že jsem se prostě jen překoukla,jenže ten přijmutej hovor v 7:17 tam nebyl...Ségra se nesmála,ani mě nepopichovala,jen se divně dívala..Jako na blázna..
Od té doby marně čekam,až zazvoní telefon a na displeji se objeví Neznámý volající: Přijmout? Ano x Ne...
Nejsem blázen..Já vim,že se to stalo..Jenom na to prostě nemam hmotný důkazy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 haga haga | 8. listopadu 2008 v 15:43 | Reagovat

radsi sem daj to cislo jak to mam udelat abych mel neznamy volajici ty pičo to co tu pises je pekna čurakovina a nepochopis srandu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.