Bitkaření

13. srpna 2007 v 22:36 |  ~ Supr surprajs! ~
Jak přinutíte sourozence vstát z postele a následovat vás?Odpověděla jsem si sama:Strhnout z něho peřinu..A tak jsem i vykonala..
Sourozenec se sice vztekal,že nikam nejde,dokud se peřina nevrátí na svoje původní stanoviště a svíjel se na posteli jako had.Nedbaje jeho křiku,že nesleze z postele,dokud tam ta peřina zas nebude,jsem tohoto slibu ráda využila a odešla zpracovat sourozencův příděl různých laskominek.
Sourozenec dorazil chvíli po mě.Na otázku,jak to,že už slezl z postele,když mu zaručeně nikdo tu peřinu nemohl vrátit,se jen ušklíbal a vrhnul se na svojí porci s nenažraností nenažraného.
Po svém návratu do pokoje jsem zjistila příjemnou věc.Někdo moc hodnej mi dal vyvětrat peřiny i s oběma polštářema.Po chvíli mě napadlo,že zas tak moc hodnej na mě ten někdo nejspíš nebude,když mi jí dal vyvětrat do takovýho chcavce a po další chvíli mi došlo,že "za vším hledej sourozence."
I vydala jsem se tedy za ním: ,,Kde je moje peřina a polštáře?!"
Samolibej úsměv - no comment.Následujících pět minut jsem strávila tím,že jsem se pomocí všech mých sil snažila vydolovat jeden polštář ze skříně,peřinu zpoza skříně a druhej polštář byl narvanej mezi pořadačema s Planetou Země.
*21* Prostě na zabití,ale pomsta bude sladká!!! *13*
.................po pár hodinách............
Sourozenec z koupelny: "Kterej ***** sem dal to žlutý prostěradlo??" ....
Nu,pomsta byla krvavá...
Při převlíkání postele jsem nějak zapomněla z prostěradla vytáhnout špendlík,co se tam neznámo mně jak dostal a sourozenec si ho při návštěvě porculánové mísy píchnul i přes svoje ušaté bačkůrky do svojí pacičky..
I vyvalily se vlny krve z nohy....a utvořili velkou kapku... ;-)
Jsem zvědavá na odvetu...*3*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.