Poštovní dopisy

13. července 2007 v 19:24 |  ~ Záchytka \postřehů\ ~
Otevřít. X Neotevřít.
Stejná otázka jako u jakékoliv jiné pošty,ale přece jiná.Nemam nic proti e-mailům,Meg Ryanová a Tom Hanks nás v Lásce přes internet sice hezky navnadily na tento druh pošty,ale realita je myslím přeci jenom jiná,proti esemeskám už vůbec nic nemám,protože jsem si se stařičkým Siemensem A50 a dnes neméně starým Sonny Ericssonem zažila po večerech svoje,ale ten osobní kontakt s obálkou je prostě nezaměnitelnej.
A největší plus v papírovém dopise vidim v tom,že se záhy po špatném sdělení můžete s autorem (spíš jen tak nepřímo) ručně vypořádat ;))Intelektuálové jistě ví,co myslim:D
Můj nejnovější přírůstek dorazil z italského Lido di Jesolo od Džahů,kde si ostatně plánujeme příští rok společnou dovolenou ve dvou *88* (ale udělat vyjímku by bylo více než příjemné,ovšem jen pro V.I.P.*1271*)a přesně vim,kde i tahle vzpomínka skončí.Mezi hromádkou dopisů od hlolčiny,která během mého základního vzdělávání se se mnou sdílela většinu času lavici,mezi pár dopisama od neméně důležité osoby opoět ze základky a oovšem,nepochybně se pod papírovým koněm bezstarostně cválajícím při lese přes louku octne v blízkosti hromádky milostných dopisů :))
Zamrzlá korespondence s italským dopisem zamrzela.
A proto opět odsouvám zbytečnosti zabírající čas a úderem 3.září obnovím komunikaci:)
Protože jsou věci,bez kterých neumim žít :)
Brinkley is my dog. He loves the streets of New York as much as I do-- although he likes to eat bits of pizza and bagel off the sidewalk, and I prefer to buy them. Brinkley is a great catcher and was offered a tryout on the Mets farm team, but he chose to stay with me so that he could spend 18 hours a day sleeping on a large green pillow the size of an inner tube.

Don't you love New York in the fall? It makes me want to buy school supplies. I would send you a bouquet of newly sharpened pencils if I knew your name and address. On the other hand, this not knowing has its charms.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slečna Zebra slečna Zebra | 8. března 2008 v 23:08 | Reagovat

Ty fialový písmenka maj šarm stejně jako to nevězení:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.